Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Aylık yayınlanan 2 Dergi, Radyo Çayyolu, Çayyolu TV, C Ajans, Çayyolu Web Tasarım, Çayyolu Pazar E-ticaret sitesi ve 3 İnternet Haber Sitesine ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 Biz Kimiz?

Yıl 2009. Eylül ayında 3 kişilik bir ekiple yola çıkıyoruz.

Kolları sıvadık ve yaklaşık 3 aylık bir çalışma neticesinde, 1 Ocak 2010 tarihinde Çayyolu Haber Dergisini ve www.cayyolu.com.tr’yi okuyucularının beğenisine sunduk.

İlk kez sitemizi günde 100 kişi ziyaret ettiğinde, çocuklar gibi sevinmiştik.

Zaman geçiyor bu sayı binlere, on binlere geldiğinde, artık eskisi kadar sevinmiyorduk. Artık kendimize daha büyük hedefler koyuyorduk…

İlk yıllarda sadece “ Hatır için verilen REKLAM lar”, artık yerini medya planlama ajansları tarafından verilen “Bileğimizin hakkıyla alınmış REKLAMlara” bırakıyordu!

İlk aylarda edilen zararlardan sonra, 4. ayın sonunda finansal olarak başa baş kapattığımızda, kendimizi neredeyse, Fortune Dergisinin “Dünyanın En Büyük 500 Firması” listesine girmiş kadar başarılı hissediyorduk.

Çayyolu Haber Dergisi ve www.cayyolu.com.tr’de sağladığımız başarı, bize yeni atılımlar için de cesaretlendirmişti. Artık, medyada bir yayın grubu olarak büyümeliydik.

10 Mart 2011 yılında yine Çayyolu’nun ilk radyosu Radyo Çayyolu’nun yayınına başladık. 6 aylık deneme yayınından sonra yayın kalitesi ile birçok radyoyla ölçüşebilen bir radyo yarattık.

Bir kere büyüme sürecine girmiştik. Radyo Çayyolu’nun ardından görsel medya işine de girdik. 10 Şubat 2012 tarihinde Çayyolu TV’yi yayına soktuk. Biz bu işi sevmiştik ve daha da büyümeliydik.

Medyada hızla büyürken, internette güvenilir e-ticareti de başlatarak www.cayyolupazar.com’u yayınladık.

Önce gençleri unutmayalım dedik. Gençlerin videolarını yükleyebileceği video kategorimizi büyüterek http://cayyolu.web.tv’yi ayrı bir site haline getirdik.

İnternetin hızla geliştiği günümüzde Çayyolu Web Tasarımı (www.cayyolu.web.tr) kurarak, müşterilerimize web hizmeti de vermeye başladık.

Ardından kadınlar magazin dergilerinin en iyi okuyucuları olduğunu görüp bir magazin dergisi yayınlamaya karar verdik. Bu gelişmeden yola çıkarak, 2013 Ekim’inde kadınlara yönelik Çayyolu Magazine & Life Dergisini yayınladık.

Bu süreçte hazırlanan yeni internet kanununa tam uyumlu iki haber sitesi daha yayına soktuk. (www.cayyolugazetesi.com ve www.cayyolumagazin.com)

Reklam veren firmaların isteği doğrultusunda kurduğumuz Reklam C Ajans büyüyerek bugün Kollektif, 5 yıldır ekranlaştırabildiği her mecrada markalar için özgün pazarlama iletişimleri geliştiren yeni nesil bir reklam ajansı oldu.

9 yılda Çayyolu Medya Grup’un bünyesinde, aylık yayınlanan 4 dergi, Radyo, TV, C Ajans, web tasarım, e-ticaret ve 4 internet haber sitesini yayına sokan ekibimiz, 3 kişiyle çıktığı yola, bugün 27 kişi ile devam ediyor.

Çayyolu Medya Grup bugün aylık toplam 160 bin sayfa gösterimi ve günlük 9.000 tekil izleyicisi ile ülkemizin önde gelen bağımsız medya gruplarından biri.

Umutla yola çıkan bizlerin bugün geldiği nokta, sadece bizler için değil, Türkiye’nin geleceği için de umut verici.
Sevgilerimizle…

ÇAYYOLU MEDYA GRUP AİLESİ