Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

RADYO ÇAYYOLU

Radyo ÇayyoluRadyo Çayyolu

Radyo Çayyolu 10 Mart 2011 tarihinden itibaren Çayyolu başta olamak üzere tüm Dünyaya İnternet üzerinden yayın yapmaktadır. internet üzerinden dünyanın her yerinden Radyo Çayyolu'nu dinlemeniz mümkündür.

 

Türkçe pop ve nostalji ağırlıklı yayın yapan Radyo Çayyolu'nu, şimdilik internet kullanıcıları dinleyeciliyor.  

 

Radyo bizim işimiz, müzik ise aşkımız... 

İşte bu felsefeyle başladı her şey... Herkes gibi kendini adamak istediği işi bulup, sonrasında meziyetlerimizi sevgiyle pekiştirmiş bir şekilde insanlara sunmak istedik. Başladık... 

Müziğe aşığız her birimiz ve çoğunuz gibi insanın ruhunu beslediğine inanıyoruz. Biliyoruz ki; herkes farklı bir hayata sahip. Yaşayışın getirdiği tatlar da farklı olduğu gibi yine de bizi ortak bir noktada birleştiren en önemli etkenlerden biri müzik... 
Bu yüzden; ilk olarak müziğin en iyisini sunmak, gününüzün her anını daha keyifli kılmak adına Radyo Çayyolu ailesi olarak; 24 saat boyunca Türkçe pop ve yabancı pop müziğin en güncel şarkılarına, bunun yanı sıra unutulmayanlarına ama en önemlisi de her zaman kaliteli olanlarına yer vermekle birlikte, günü saatlere bölen programlarla içinde bulunduğunuz anı en olumlu şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir radyoyuz. 

Türk ve yabancı popüler müziğinin en iyi örneklerini dinleyicileriyle buluşturan, Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir yanında www.radyocayyolu.com adresinden 24 saat boyunca  internetten kesintisiz dinleyebileceğiniz bir canlı yayına sahip. Bunun yanı sıra da www.radyocayyolu’n da güncel haberlerle birlikte; spor, müzik, magazin, sinema ve teknoloji haberleriyle de hayatı yakalayabiliyorsunuz. 

Bu seçeneklerle birlikte, tercih edilen bir radyo olmak kaçınılmaz bir son bizim için... Siz saygı değer dinleyicilerimiz ve ziyaretçilerimiz; müziğin en kalitelisini dinlemek ve hayatınızda bir artı daha elde etmek istiyorsanız, Radyo Çayyolu'nu takibe devam edin. 

Çünkü; 

Radyo bizim işimiz, müzik ise aşkımız...

 

http://www.radyocayyolu.com

http://www.cayyoluradyo.com

http://www.cayyolufm.com

 

Radyo ÇayyoluRadyo Çayyolu